KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 12994386
nr 1299 4386
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Torrnålsgravyr, "Man i kista", 1979, "Ex Libris Hans Wigert". Signerad, bär dedikation, oramat löst blad, bladets mått: 16x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:29:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert